بیمه

جهش 84 درصدی بیمه کوثر!

شرکت بیمه کوثر به مدیرعاملی آقای ابوالفضل آقادادی با جهشی 84 درصدی در بهار امسال توانست 3 هزار و 300 میلیارد تومان حق بیمه ثبت کند.

به گزارش فرکانس بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر،طاهره اسفندیار ، مدیر طرح و برنامه این شرکت در خصوص عملکرد ۳ ماهه کوثر گفت: این حق بیمه با ترکیب فروش حدود ۸۱ درصدی در رشته های غیرزندگی و ۱۹ درصدی در رشته زندگی محقق شده و فروش رشته عمر و سرمایه گذاری در سه ماهه سال ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته ۷۲ درصد رشد داشته است.

مدیر طرح و برنامه بیمه کوثر گفت: در طی این دوره رشته‌های کشتی، انرژی، هواپیما و درمان نسبت ‌به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد رشد فروش را میان رشته‌های بیمه ای داشته‌اند.

وی با بیان اینکه بیمه کوثر با ثبت نسبت خسارت ۴۴ درصدی در سه ماهه ۱۴۰۲، مبلغ ۱۴ هزار و ۶۰۷ میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت کرده است، خاطر نشان کرد: در این بخش، سهم رشته‌های غیرزندگی ۸۷.۷ درصد و بیمه‌های زندگی ۱۲.۳ درصد از کل خسارت های پرداختی بوده است.

ایشان در پایان اشاره داشت با همت و تلاش معاونین، مدیران و کارکنان بیمه کوثر در ستاد و سرپرستی‌ها و نیز نمایندگان حقیقی و حقوقی این عملکرد تحقق یافته است.

اخبار دیگر
مهدی ایمانی‌مهر، قائم‌مقام مدیرعامل شرکت فناوران اطلاعات خبره

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا