ایونت / وبینار

نقش موثر بازنشستگان بیمه اجتماعی در نهادینه کردن فرهنگ بیمه اجتماعی!

مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان با حضور خداداد اولیایی مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان، مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان استان با حضور خداداد اولیایی مدیر بیمه اجتماعی استان، سعید روزبه مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان و مدیران و نمایندگان کانونهای بازنشستگی و جمعی از بازنشستگان در سالن همایش‌های اردوگاه دانش آموزی فاطمه الزهرا شهرستان زاهدان برگزار شد.

اولیایی با تقدیر از جایگاه و منزلت بازنشستگان و سالهای تلاش و خدمت آنان به مردم و میهن، اظهار داشت: تجارب ارزنده بازنشستگان سرمایه های ارزشمندی است که بهره‌گیری از نظرات و تجربیات اندوخته آنان موجب رشد و تعالی می‌شود.

وی با معرفی شرایط و مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، گفت: بازنشستگان به عنوان سفیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نقش موثری در نهادینه کردن فرهنگ بیمه اجتماعی دارند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان با اشاره به تسهیل شرایط و امکان عضویت فرزندان بالای ۱۸ سال بازنشستگان در صندوق بیمه اجتماعی، گفت: بازنشستگان با دوراندیشی و بیمه‌پردازی در دوران جوانی هم‌اکنون از مستمری سالمندی برخوردار هستند و فرزندان و اطرافیان آنها با الگوپذیری می‌توانند برای آسایش خانواده و تامین آینده خود و خانواده اقدام کنند تا بتوانند در آینده از مزایای مستمری بازنشستگی و دیگر مزایای بیمه اجتماعی بهره‌مند شوند. در پایان مراسم از بازنشستگان موفق در فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تجلیل بعمل آمد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا